Čo získam odomknutím reportu

Lorem dolor sit amet

Kritické udalosti:

Zosumarizované dlhy subjektu, ktoré Vám pomôžu veľmi rýchlo sa zorientovať s akou firmou chcete spolupracovať prípadne už spolupracujete.

V rámci kritických udalostí sa okamžite dozviete aj to, či subjekt má alebo nemá okrem podĺžností aj EXEKUČNÝ TITUL. Pokiaľ exekučný titul má - k dispozícii je zoznam exekúcií, ktoré si môžete detailne zobraziť.

Ako to funguje?

Je to jednoduché - stačí zadať požadované informácie o:

1

Vyhľadanie subjektu

Buď poznáte IČO subjektu alebo názov subjektu - odporúčame Vám vyhľadávať podľa IČO (je to vždy presnejšie). Pri fyzických osobách musíte poznať meno+priezvisko+dátum narodenia.

2

Detail subjektu

Po zadaní vstupných informácií Vám portál neklam.sk ponúkne zoznam nájdených subjektov, kde si zvolíte "detail subjektu".

3

Odomknutie subjektu

Systém je pripravený zobraziť Vám všetky informácie, ktorými disponujeme o vyhľadanom subjekte. Stačí už len zrealizovať platbu.

4

Platba

Neklam.sk je priravený poskytnúť Vám informácie o hľadanom subjekte. Stačí zrealizovať úhradu a to formou "sms brány", alebo formou "platba kartou". Ihneď po zaregistrovaní platby sa Vám report subjektu sprístupní.

Následne sa zobrazí report s informáciami o vyhľadávanom subjekte vrátane preverenia o aktívnych exekúciách!

Report

Daj vedieť, že si TOP

Každý subjekt u nás dostáva hodnotenie. Päť hviezdičiek je TOP a Vy tak máte k dispozícii stručný prehľad histórie subjektu ako si viedol za posledné tri roky. V prípade, že potrebujete dať vedieť svojim užívateľom, klientom alebo budúcim partnerom pozitívnu referenciu, je to skvelý spôsob ako to urobiť.

Hodnotenia a jedninečnosť

Jednoduchý a rýchly pohľad na subjekty v grafickej podobe z pohľadu obchodnej spolupráce (chcem s nimi obchodovať) alebo z pohľadu vymáhania pohľadávky skôr než vznikne (ešte ju nemám, ale čo keby nezaplatili), prípadne už pohľadávku mám - aká je šanca, že ju vymôžem.

Sme jediný portál na trhu, ktorý Vám poskytne informáciu o vymáhaní pohľadávky skôr než vznikne a sme jediný portál, ktorý vyhodnotí subjekt až potom ako získa všetky dôležité informácie.

Report
Report

Exekučné tituly

V rámci preverenia subjektu, či už právnickej osoby alebo fyzickej osoby - nepodnikateľa dostávate okamžitý prehľad o exekučných tituloch - ich počte a možnosti získania detailov o výškach samotných exekúcií. Preverenie aktívnych exekúcií je súčasťou každého jedného reportu, ktorý od nás získate. Pre Vás to znamená, že sa už nemusíte samostatne dopytovať do centrálneho regsitra exekúcií.

Overovanie subjektov

Potrebujete nezáväzne poradiť?

Potrebujete nezáväzne poradiť?

V prípade akýchkoľvek otázok môžete využiť naše bezplatné poradenstvo na našom telefónnom čísle alebo nám napíšte pomocou kontaktného formulára.

Kde nás nájdete?